{ }

NOVINKY

Ursus na domácím trhu představil jednoduché traktory

11. 06. 2017

Ursus na domácím trhu představil jednoduché traktory

Na výstavě Opolagra 2017 v Polsku je k vidění hned několik modelů od výrobce Ursus

K vidění je model Ursus C-3110 o výkonu 110 koní, který je k dostání ve dvou provedeních Power a HL. Verze se od sebe liší převodovkou. Ursus chce nabídnout různé varianty převodovek, aby byly traktory co nejvíce jednoduché a provozně levné. Traktory jsou osazeny čtyřválcovými motory Perkins série 850. Bez ohledu na variantu převodovky, lze s traktorem jezdit 40 km/h. 

Dále si mohou návštěvníci všimnout modelu C-392. Jedná se o univerzální traktor, který se svou rozsáhlou výbavou a širokou škálu možností, může být použit v zemědělství, dopravě nebo v komunální sféře. Traktor je nákladově efektivní a je osazen rovněž motorem Perkins. Nosnost je 4400 kg.

Konstrukčně jednoduchým a spolehlivým traktorem je model C-380, který je vybaven převodovkou Carraro. Traktor se vyznačuje velmi bohatou základní výbavou.

Na traktory Ursus se v Polsku vztahuje čtyřletá záruka nebo na 4000 mth.


Nový Ursus s vlastní převodovkou si brousí zuby na český Crystal

Tradiční polský výrobce zemědělských strojů Ursus, který byl založen v roce 1893, se nachází ve Varšavě a ve spolupráci s ukrajinským výrobcem Bogdan vyrábí i trolejbusy. Ve výrobním portfoliu se mimo jiné nachází široká nabídka traktorů o výkonech od 50 do nově 150 koní. Samostatně pak vyrábí ještě spoustu modelů pro export. Více informací

Autor: Milan Jedlička, Agroportal24h.cz, agroportal24h@seznam.cz, foto - Autor

Tématické tagy

Traktory Ursus Opolagra 2017

Novinky (výpis všech)