{ }

Vaše zprávy

Zasláním článku souhlasíte s pravidly ZDE. 

ZDT Nové Veselí představuje novinku ve výrobním programu – MEGA 33 Easy

25. 08. 2017

ZDT Nové Veselí představuje novinku ve výrobním programu – MEGA 33 Easy

Společnost ZDT Nové Veselí pro rok 2017 rozšiřuje své portfolio značky o zcela nový model, který respektuje nově nastolený designový styl. Jedná se o třínápravový návěs jednoúčelové koncepce s dozadu sklápěnou vanovou korbou. Bočnice nástavby jsou zhotoveny z profilovaných plechů, čímž bylo dosaženo výrazně vyšší pevnosti za použití menšího počtu bočních výztuh. Nástavba je doplněna o hydraulicky výklopné zadní čelo s automatickým zajišťováním proti pootevření. Základní výška korby je 1800 mm a spolu s velkoobjemovými nástavky, 400 mm vysokými, je její objem úctyhodných 45 m3.  Podvozek je zhotoven z masivních uzavřených profilů obdélníkového průřezu, které tvoří hlavní nosný prvek celého stroje. Podvozek je osazen standardně mechanicky (na přání hydraulicky) odpruženými nápravami s velkým rozvozem pro co nepřijatelnější rozložení hmotnosti. Nápravy jsou ve standardu nabízeny včetně nuceného řízení a jsou doplněny o širokoprofilové pneumatiky rozměru 600/55 R26.5. Na přání zákazníka je možné použít pneumatiky o rozměru 710/50 R26.5. Tažná oj je standardně hydraulicky odpružena, jejíž snadné výškově přestavení vyhoví různým výškám závěsů traktorů. Brzdový systém je doplněn o automatickou parkovací brzdu. Dále je samozřejmě možné návěs dovybavit dle přesných specifikací zákazníka: např. centrálním mazacím systémem, LED osvětlením atp. Nejvyšší technicky přípustná hmotnost stroje je 33000 kg.

IMG_30433-kopie-crop.jpg

Česká premiéra tohoto stroje je připravena na výstavu Země Živitelka 2017, která se koná v Českých Budějovicích od 24.8.2017 do 29.8.2017. Svou produkční premiéru si však MEGA 33 Easy odbyla již před několik měsíci v Maďarsku, kam jsme již dodali 3 kusy, kde se setkala s kladnými ohlasy

Na výstavě Země Živitelka bude dále představena nová podoba budoucí vizuální prezentace naší firmy, včetně webových stránek společnosti. Budeme velice rádi, když navštívíte náš stánek na volné ploše č.108 a podělíte se s námi o vaše poznatky a názory.  Tímto děkujeme všem, kteří se na výše uvedených projektech podíleli a dále patří velký dík všem pracovníkům naši firmy za dobře odvedenou práci, bez které bychom se neobešli.

Autor: Ing. Martin Molva, zástupce technického úseku, Foto - Archiv ZDT

Vaše zprávy (výpis všech)