{ }

Vaše zprávy

Zasláním článku souhlasíte s pravidly ZDE. 

Otevřeno nové centrum pro vývoj elektroniky Claas

11. 10. 2017

Otevřeno nové centrum pro vývoj elektroniky Claas

CLAAS otevřel nové centrum pro vývoj elektroniky v Dolnosaském Dissenu. Předsedkyně dozorčí rady Cathrina Claas-Mühlhäuser přivítala Dolnosaského ministra hospodářství Olafa Liese a mnoho dalších hostů z oblasti politiky a hospodářství. „Mimořádně si cením, že celosvětově úspěšná společnost jako je firma CLAAS uskutečnila tuto směrodatnou investici tady v naší spolkové zemi a díky tomu podstatně posílila a obohatila naši zemědělskou ekonomiku. Srdečně vítám CLAAS E-Systems u nás v Dolním Sasku“, prohlásil ministr hospodářství.

TIP: Ještě vyšší pohodlí, výkonnost a spolehlivost

„Toto středisko nám umožní udělat další velký krok vpřed do digitální budoucnosti,“ řekl Thomas Böck, člen Výkonné rady CLAAS, zodpovědný za technologie a systémy. „Elektronické asistenční systémy, softwary a komunikační technologie mají v zemědělském sektoru stále větší význam.“   

Více než 170 softwarových vývojářů, inženýrů a dalších specialistů CLAAS E-Systems pracuje v Dissenu na směrodatných a do budoucna velmi významných řešeních, která navzájem propojí stroje a pomáhají zemědělcům efektivněji obhospodařovat jejich farmu. K tomu patří hydraulické rozvaděče, elektronická architektura, terminály, kamerové systémy, automatické systémy k řízení přes satelitní signál i mnoho dalších inovací. „Teorie a praxe jdou u nás ruku v ruce,“ vysvětluje Dr. Carsten Hoff, výkonný ředitel CLAAS E-Systems. „Kromě moderních pracovišť a laboratoří s nejmodernější technologií disponujeme také tovární halou a testovací dráhou, na které můžeme náš vývoj okamžitě otestovat.“

agritechnica-crop794667744695138a.jpg

Na vytváření dynamického pracovního prostředí podporujícího inovace byl v Dissenu kladen velký důraz. Tak jsou například v každém patře k dispozici otevřené meetingové prostory vybaveny nejmodernější mediální technologií nebo pokoje pro rodiče s dětmi, které mohou v případě potřeby využít zaměstnanci s dětmi.

TIP: Další přírůstek do rodiny kombinací

Do nového centra CLAAS E-Systems v Dissenu o rozloze pět hektarů investovala společnost CLAAS osmicifernou částku. Již v roce 1998 získal CLAAS jeden z předních agrárních softwarů pro firmy a úspěšně jej integroval do skupiny. Od té doby vznikla pod značkou EASY široká nabídka vysoce efektivních technologií. CLAAS se řadí mezi přední firmy nabízející řešení v přesném zemědělství („Precision Farming“) a za své inovace získal již řadu ocenění. 

Autor: Agrall.cz

Tématické tagy

Ostatní Claas Precizní systémy

Vaše zprávy (výpis všech)